Головна‎ > ‎

Реєстрація на ТУ 2020

До уваги лікарів, які бажають пройти курси тематичного удосконалення (ТУ) на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології ФПО 
ДЗ "ДМА", для набору балів безперервного професійного розвитку (БПР) у 2020 році.

Починаючи з 1 січня 2020 кожен лікар упродовж року має набрати щонайменше 50 балів БПР.
Згідно наказу МОЗ України № 446 від 22.02.2019 року за 1-тижневий цикл ТУ нараховується 25 балів, за 2-тижневий  цикл ТУ -  50 балів. 

При плануванні курсів ТУ необхідно враховувати, що документи для атестації на присвоєння кваліфікаційної категорії слід подавати за два місяці до початку роботи атестаційної комісії або за два місяці до закінчення терміну дії посвідченняа для підтвердження кваліфікаційної категорії - за два місяці до початку роботи комісії.

З 2020 року видача путівок на навчальні цикли проводиться кафедрами факультету післядипломної освіти ДЗ "ДМА" відповідно до клопотання керівника закладу охорони здоров'я або за особистою попередньою реєстрацією лікаря. 

Назва та тривалість циклів ТУ на 2020 рік

для лікарів зі спеціальності "Акушерство і гінекологія" та інших спеціальностей  

  • Акушерські кровотечі 2 тижні – 50 б.
  • Гінекологічна ендокринологія 2 тижні – 50 б.
  • Патологія шийки матки 2 тижні – 50 б.
  • Вагітність високого ризику 2 тижні – 50 б.
для лікарів зі спеціальності "Загальна практика - сімейна медицина" та інших спеціальностей
  • Ведення фізіологічної вагітності 2 тижні – 50 б.
Інше* Ваша пропозиція з назвою та тривалістю циклу 1 або 2 тижні
Для лікарів, які працюють в Комунальних закладах та в Комунальних неприбуткових підприємствах, путівки на навчання за держбюджетом видаються переважно на підставі клопотання керівника закладу охорони здоров'я (форму клопотання на 2020 рік можна завантажити за посиланням або наприкінці сторінки).

Сканкопію клопотання на цикли ТУ на 1 та 2 півріччя 2020 року необхідно надіслати на електронну адресу obgyn.pg@dma.dp.ua у травні-червні 2019 року та  передати у друкованому вигляді на кафедру для отримання путівок. 
При повному заповненні циклу ТУ лікарями одного закладу охорони здоров'я або одного міста можливо проведення виїзних циклів.

Для лікарів приватних підприємств путівки на навчання на госпрозрахунковій основі видаються на підставі особистої попередньої реєстрації лікаря на сайті та оформлення договору на навчання на кафедрі. 

Путівки на цикли ТУ у 2020 році необхідно отримувати виключно на кафедрі  акушерства, гінекології та перинатології ФПО у м. Дніпро у доцента Т.А. Жержової та у м. Кривий Ріг у асистента В.В. Радченка за 2-4 тижні перед початком циклу згідно поданого клопотання керівника закладу охорони здоров'я або особистої попередньої реєстрації лікаря. 
При бажанні путівки можуть бути вислані Новою поштою за рахунок замовника, для цього в електронному листі вкажіть номер відділення, П.І.Б. одержувача (повністю), мобільний телефон.

План циклів і списки лікарів ТУ за держбюджетом на 2020 рік відповідно до поданих клопотань та попередньої реєстрації лікарів будуть опубліковані  на сайті кафедри та надіслані до закладів охорони здоров'я електронною поштою у листопаді 2019 року.

З усіх питань звертатися за електронною поштою obgyn.pg@dma.dp.uaĉ
Кафедра Акушерства, гінекології та перинатології,
4 трав. 2019 р., 00:01