Конференція "Актуальні питання репродуктивної медицини" 2018

опубліковано 28 бер. 2018 р., 14:21 Кафедра Акушерства, гінекології та перинатології   [ оновлено 24 жовт. 2018 р., 09:57 ]

22-23 березня 2018 року у місті Дніпро відбулася четверта науково-практична конференція з міжнародною участю "Актуальні питання репродуктивної медицини в Україні" під егідою Міністерства охорони здоров'я України, Асоціації акушерів-гінекологів України, Української асоціації нефрологів та фахівців з трансплантації нирки, Інституту нефрології НАМН України, Національної академії медичних наук України, Дніпропетровської медичної академії. В рамках конференції 23 березня вперше було проведено міждисциплінарний симпозіум "Нирки і жіноче здоров'я". На відкритті конференції привітальне слово оголосила Ректор ДЗ "ДМА", член-кореспондент НАМН України, професор Тетяна Олексіївна Перцева.

У конференції взяло участь понад 600 лікарів акушерів-гінекологів, нефрологів, трансплантологів, урологів з усієї України, ближнього і далекого зарубіжжя, в тому числі лікарі-інтерни, клінічні ординатори зі спеціальності "акушерство і гінекологія" та слухачі циклу тематичного удосконалення "Актуальні питання акушерства, гінекології та перинатології", які навчаються на кафедрі.

На конференції серед 80 цікавих доповідей провідних науковців прозвучало 13 доповідей від співробітників кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО, а саме: завідувачки кафедри, професора Ю.О. Дубоссарської, професора З.М. Дубоссарської та доцента В.В. Лебедюка. Крім того співробітниками кафедри підготовлено 6 стендових доповідей з актуальних питань акушерства і гінекології.

Вперше на конференції проведено майстер-клас з патології шийки матки за участю доцента кафедри В.В. Лебедюка. 

Учасникам  конференції була надана чудова можливість професійного спілкування та зміцнення дружніх контактів.