50-річчя кафедри акушерства і гінекології ЗДМУ

опубліковано 1 лист. 2017 р., 12:01 Кафедра Акушерства, гінекології та перинатології   [ оновлено 14 груд. 2017 р., 21:15 ]
1 листопада 2017 року у місті Запоріжжі на честь 50-річчя кафедри акушерства і гінекології Запорізького державного медичного університету (завідувач кафедри, професор Юрій Якович Круть) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання акушерства, гінекології і репродуктивної медицини», яку відкрив ректор ЗДМУ, професор Юрій Михайлович Колесник.

Делегатами від ДЗ «Дніпропетровська медична академія» були завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО, професор Юліанна Олександрівна Дубоссарська, завідувач кафедри акушерства та гінекології, професор Валентин Олександрович Потапов,  професор кафедри акушерства та гінекології, професор Михайло Володимирович Медведєв, які прийняли активну участь у пленарному засіданні конференції із доповідями, присвяченими 
сучасній стратегії збереження здоров’я жінки, проблемам невиношування вагітності і проліферативним захворюванням в гінекології. 

Лікарі акушери-гінекологи ознайомилися з результатами наукових досліджень та обмінялися практичним досвідом із провідними науковцями і колегами з усієї України.