Конференція з репродуктивного здоров'я молоді

опубліковано 26 жовт. 2017 р., 09:58 Кафедра Акушерства, гінекології та перинатології   [ оновлено 14 груд. 2017 р., 21:16 ]
23 жовтня 2017 року у місті Києві відбулася IV науково-практична конференція з міжнародною участю "Актуальні питання репродуктивного здоров'я молоді". Організатором конференції виступила завідувач кафедри акушерства і гінекології № 2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, професор О.П. Гнатко. 

До програми наукового форуму були включені доповіді провідних вчених з науково-дослідних установ, зокрема ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України", медичних університетів та академій України й Білорусі щодо репродуктивного потенціалу молоді та його збереження, особливостей перебігу гінекологічної патології у підлітковому та ранньому репродуктивному віці, питань ювенільного акушерства.

Від кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО з доповіддю на тему: "Репродуктивне здоров'я молоді: проблеми та перспективи" виступила завідувач кафедри, професор Ю.О. Дубоссарська. В доповіді було наголошено на важливість попередження небажаної вагітності та інфекцій, які передаються статевим шляхом, у молодих жінок.

У рамках конференції також було проведено круглий стіл на тему: «Контрацепція: контрацептивні, лікувальні ефекти та ускладнення» 
з цікавими запитаннями і жвавою професійною дискусією.