Пленум Асоціації акушерів-гінекологів України 2017

опубліковано 25 вер. 2017 р., 20:56 Кафедра Акушерства, гінекології та перинатології   [ оновлено 23 груд. 2017 р., 10:47 ]
21-22 вересня 2017 року в м. Одеса пройшли Пленум Асоціації акушерів-гінекологів України та науково–практична конференція з міжнародною участю «Акушерство, гінекологія та репродуктологія: освіта, клініка, наука».

В рамках конференції протягом двох днів відбулися пленарне засідання, президентська і міжнародна секції під головуванням Академіка НАМН України, професора Валерія Запорожана (Президента ГО «ААГУ»), професора Сера Сабаратнам Арулкумаран (діючого Екс-президента FIGO, Великобританія), доктора Тахір Махмуд (Президента EBCOG, Великобританія), член-кореспондента НАМН України, професора В’ячеслава Камінського (Голови виконавчого комітету ГО «ААГУ»), а також 14 секційних засідань з актуальних питань акушерства, гінекології, медицини плода, додипломної підготовки з дисципліни «Акушерство та гінекологія» у ВНЗ МОЗ України і засідання Молодіжного фахового товариства акушерів та гінекологів України UNTOG (Ukrainian Network of Trainees in Obstetrics and Gynaecology – Українська Мережа Стажерів з Акушерства та Гінекології), що є дійсним членом відповідного Європейського товариства (ENTOG).

Почесний член Президії Асоціації акушерів-гінекологів України, професор З.М. Дубоссарська 21 вересня виступила модератором у рамках секційного  засідання «ПРИКЛАДНІ АСПЕКТИ СУЧАСНИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ТРЕНДІВ В АКУШЕРСТВІ ТА ГІНЕКОЛОГІЇ. ЗІРКОВИЙ МАЙСТЕР-КЛАС» та прочитала дві доповіді на теми: "Нові можливості для реалізації репродуктивної функції при СПКЯ" та  "Сучасна концепція ведення жінок в період перименопаузи", які викликали значний інтерес практичних лікарів акушерів-гінекологів з усіх регіонів України. Наприкінці майстер-класу було проведено інтерактивне тестування аудиторії для оцінки якості отриманих знань.

Крім того, 21 вересня Зінаїда Михайлівна  сумісно з член-кореспондентом НАМН України, професором Леонідом Маркіним  (м. Львів) були модераторами на пленарному засіданні, на якому професор З.М. Дубоссарська виступила з актуальною доповіддю: "Профілактика невиношування вагітності і передчасних пологів в сучасному світі", і  22 вересня разом з член-кореспондентом НАМН України, професором Тетяною Татарчук  (м. Київ) - на секційному засіданні «ЕНДОКРИННА ГІНЕКОЛОГІЯ», на якому професор З.М. Дубоссарська виступила з міждисциплінарною доповіддю: "Гормональна контрацепція і профілактика депресивних розладів".

Завідувач кафедри, професор Ю.О. Дубоссарська  21 вересня виступила на секційному засіданні «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ АКУШЕРСТВА» з доповіддю на тему: "Ранні терміни вагітності, алгоритм дій лікаря" та на секційному засіданні «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ГІНЕКОЛОГІЇ» з доповіддю на тему: "Менеджмент аномальних маткових кровотеч".

Всього на конференції прозвучало понад 250 доповідей провідних фахівців України та світу, які дали змогу підвищити кваліфікацію лікарів і отримати сучасні відповіді на найбільш важливі професійні питання.