Новини‎ > ‎

Кафедрі - 30 років

опубліковано 16 січ. 2019 р., 14:18 Кафедра Акушерства, гінекології та перинатології   [ оновлено 29 січ. 2019 р., 19:10 ]
Другого січня 2019 року виповнилося 30 років з дня створення кафедри акушерства, гінекології та перинатології, що була першою кафедрою перинатології в Радянському Союзі та яку протягом 22 років очолювала професор, заслужений діяч науки і техніки України Зінаїда Михайлівна Дубоссарська. Завдяки Зінаїді Михайлівни наукова та лікувальна робота кафедри відома не тільки в Україні, а й за її межами. Всі ці роки співробітники кафедри плідно працювали поруч з видатними лікарями Дніпропетровського обласного перинатального центра на чолі з незмінним головним лікарем  Людмилою Іванівною Падалко, яка під науковим керівництвом професора З.М. Дубоссарської у 2001 році стала кандидатом медичних наук.

Вітаємо з 30-річною ювілейною датою від щирого серця  першу завідувачку кафедри Зінаїду Михайлівну, теперішню завідувачку кафедри, професора Юліанну Олександрівну Дубоссарську, всіх співробітників кафедри та всіх лікарів акушерів-гінекологів України, які завдяки навчанню на кафедрі покращити свої знання та вміння, а також молодих лікарів-інтернів, які свідомо обрали на все життя найвідповідальнішу професію - дарувати можливість жінкам і чоловікам ставати щасливими батьками,  повертати людям надію та віру у майбутнє! 

Летять роки і їм немає спину,
За ними мудрості великий зміст.
У січні вже тридцяту верховину
Здолали Ми, мов справжній альпініст.
За пройденим не варто сумувати,
Попереду гряде весни пора.
Хай щедрим буде ювілейне свято!
Здоров'я всім, любові і добра!