Новини‎ > ‎

Тренінг з первинної реанімації новонароджених листопад 2018

опубліковано 14 лист. 2018 р., 10:40 Кафедра Акушерства, гінекології та перинатології   [ оновлено 15 лист. 2018 р., 21:21 ]
12-13 листопада 2018 року вперше для лікарів-інтернів 1 року навчання зі спеціальності "акушерство і гінекологія" кафедри акушерства, гінекології і перинатології ФПО на базі Дніпропетровського обласного перинатального центру відбувся практичний тренінг з початкової, реанімаційної та післяреанімаційної допомоги новонародженим в Україні.

Тренінг проводив Національний тренер з первинної реанімації новонароджених, лікар вищої кваліфікаційної категорії зі спеціальності "дитяча анестезіологія", заступник головного лікаря КЗ "ДОПЦС" ДОР Денис Георгійович Волков. 

Теоретичні знання про оцінку новонароджених і алгоритми реанімації відповідно до наказу МОЗ України № 225 від 28 березня 2014 р. були оновлені і доповнені згідно останньому 7 виданню підручника з реанімації новонароджених Американської кардіологічної асоціації  і Американської асоціації педіатрії.

Всі лікарі-інтерни мали можливість на фантомах відпрацювати практичні навички  щодо штучної вентиляції легенів за допомогою мішка та маски, непрямого масажу серця та інтубації трахеї. Ці навички дуже важливі для майбутніх акушерів-гінекологів закладів вторинного рівня, в яких відсутня цілодобова неонатологічна допомога.